Popis

  • Napínané stropy jsou vyrobeny ze speciální PVC fólie. Tloušťka materiálu je 0,15-0,25 mm, hmotnost je od 100 do 330 g/m². Materiál je velice pevný a schopný udržet až 100 litrů vody na 1 m², což je velmi důležitá vlastnost při vytopení z horního prostoru. Všechny naše materiály používané pro výrobu stropů jsou certifikované a splňují všechny bezpečnostní požadavky.

  • Nabízíme nejen širokou škálu barev (více než 150 barev a odstínů), ale také široký výběr různých textur: matných, lesklých, saténových, průsvitných, s texturou i s metalickým efektem. Další možností je potisk fólie vlastním motivem, ať už z vlastní fotografie nebo z předlohy nějaké z fotobank (např. https://www.shutterstock.com/cs/). Široký sortiment uspokojí téměř jakýkoliv nápad a umožní harmonicky doladit interiér podle jeho stylu a nábytku. S výběrem fólie pro Váš prostor Vám vždy rádi pomůžeme.


  • Fólie má antistatickou úpravu a nekondenzuje na ní vlhkost, zabraňuje šíření plísní, což vám umožní udržovat příjemné vnitřní klima v prostoru. Materiál je odolný vůči vodě a chloru, takže je s oblibou používán v prostorách wellness a bazénů. Vždy uchovává atraktivní vzhled a nemění svou strukturu a barvu po celou dobu životnosti, která je více než 30 let.

  • Ke konstrukčním výhodám napínaných stropů patří malá hmotnost, která dává jedinečnou příležitost vytvořit různé variace jako např. vícestupňové stropy, klenby, oblouky, světelné linie, podsvícené stropy atd. Způsob provedení vytváří mezistropní prostor, který umožňuje umístění veškerých inženýrskch sítí, a pokud je potřeba, také tepelnou a zvukovou izolaci. Instalace napínaných stropů se provádí po všech dokončovacích pracích (snad jen s výjimkou finálního nátěru) v prostoru a nevyžaduje další zvláštní technické operace.


  • Další výhodou napínaných stropů je také snadná údržba, při které si vystačíte s běžnými domácími mycími prostředky. Napínaný strop je skvělou alternativou k tradičním metodám konstrukce stropu. Instalovaný odborníky, Vám bude sloužit dlouhá léta.

Dotazy a objednávky


770 110 111

Volejte v pracovní dny od

8:00 do 17:00 hodfacebook


Instagram


Pinterest